Praca na stanowisku Pielęgniarki Oddziałowej P.U. "Ustroń"

Ustroń, 29 stycznia 2018 r.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

PIELĘGNIARKI ODDZIAŁOWEJ
Miejsce pracy: Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A.

Zadania:

  • Świadczenie usług pielęgniarskich

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

  • Nadzór nad pracą podległego personelu

  • Zapoznanie się z obowiązującymi procedurami i zarządzeniami wewnątrzzakładowymi

  • Pomoc w bieżącej pracy działu.

Wymagania:

  • Posiadanie Dyplomu Pielęgniarskiego - studia wyższe (I lub II stopnia),

  • Aktualne Prawa Wykonywania Zawodu,

  • Doświadczenie zawodowe

  • Dodatkowym atutem będą ukończone kursy, specjalizacje,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Sumienność, rzetelność i nastawienie na realizację powierzonych zadań,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Zaangażowanie oraz chęć dalszego rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Szkolenia zgodne z profilem stanowiska,

  • Wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków.

W treści aplikacji prosimy o wpisanie następującej kwestii:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. 2015 r., poz. 2135, z późn. zm.)

Ponadto, zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż:

1) administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A. z siedzibą w Ustroniu, ul. Sanatoryjna 1.

2) dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,

3) kandydat do pracy posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,

4) podanie danych osobowych w zakresie wymaganym Kodeksem Pracy jest obligatoryjne, a w pozostałym jest dobrowolne.

Wyszukiwanie

OŚRODEK KSZTAŁCENIA BOIPIP

Oferta kursów

SYSTEM MONITOROWANIA KSZTAŁCENIA

Więcej informacji..

Oferty pracy