Tel./fax +48 33 822 81 11
e-mail: boipip@boipip.org.pl

Poniedziałek 17 Cze 2019

Szkolenia w zakresie badań klinicznych

 

Szkolenie:

„Pielęgniarka i Położna w Badaniach Klinicznych ”

oraz

propozycja dodatkowej pracy

Szanowne Panie,

Jesteśmy firmą szkoleniową specjalizującą się w szkoleniach dla rynku farmaceutycznego, głównie w zakresie Badań Klinicznych, które także monitorujemy.  

W związku z rosnącą liczbą badań klinicznych w Polsce, rośnie zapotrzebowanie na pracowników firm prowadzących badania kliniczne (CRO) oraz zespołów badawczych w szpitalach, przychodniach i lecznicach. 

Panie Pielęgniarki i Położne są  poszukiwane jako cenni(z racji profilu wykształcenia) kandydaci na pracowników Firm Badań Klinicznych(CRO) jako Asystenci (Assistant) a w dalszej kolejności Monitorzy Badań Klinicznych(CRA) lub też, pracownicy Zespołów Badawczych jako Koordynatorzy (Coordinator).

Celem szkolenia jest przygotowanie Pań Pielęgniarek i Położnych do pracy na wyżej wymienionych stanowiskach. Zdobyta wiedza umożliwia rozszerzenie kompetencji  (a także przekwalifikowanie), dając przewagę w procesie rekrutacji do firm CRO oraz przy wyborze do Zespołów Badawczych. Wiele Pań stara się o możliwość pracy w badaniach klinicznych jako dodatkowe zajęcie do wykonywanego zawodu.

Cena rynkowa naszego szkolenia wynosi 1600zł. Ze względu na zainteresowanie szkoleniem Pań Pielęgniarek i Położnych zgłaszających się indywidualnie, postanowiliśmy uczynić szkolenie bardziej dostępnym, przygotowując promocyjną  ofertę szkoleniową dla grup 50 osobowych w cenie 280zł/osobę/kurs. W przypadku grup 30 osobowych 350zł/osobę/kurs. Kalkulacja została wykonana z założeniem, że kurs odbyłby się na Państwa terenie. Przy organizacji kursu w Warszawie dla grup 50 osobowych cena wynosiłaby 200zł/osobę/kurs.


„Monitorowanie Badań Klinicznych - kurs podstawowy” jest przewidziane jako szkolenie jednodniowe. Kurs prowadzony jest przez specjalistów z doświadczeniem zarówno w zakresie badań klinicznychproduktów leczniczych jak i sprzętu medycznego, będących wieloletnimi pracownikami działów badań firm farmaceutycznych oraz firm CRO. Wykładowcy posiadają doświadczenie w koordynowaniu międzynarodowych projektów badawczych (prowadzonych w Europie, USA i Azji), zarządzaniu zespołem Monitorów a także przeszły pozytywnie audyty FDA i CEBK. Załączamy plik z zakresem tematycznym szkolenia i ramowy plan czasowy oraz informacje o firmie. 
W ramach szkolenia prowadzone jest doradztwo zawodowe. Umożliwiamy Paniom konsultacje z trenerami (telefoniczne i mailowe) w okresie 1 miesiąca po zakończeniu szkolenia oraz możliwość przesłania swojego c.v. do konsultacji. Uczestnictwo w szkoleniu jest udokumentowane certyfikatem w języku angielskim.

Jako wstępny termin pierwszej edycji szkolenia proponujemy wrzesień lub październik 2015

Wstępne zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poszukujemyjednocześnie, energicznej Pani, która zorientowana w środowisku pielęgniarskim chciałaby podjąć z nami współpracę jako osoba zajmująca się propagacją  informacji i organizacją szkoleń na Państwa terenie (umowa zlecenie).

Z poważaniem,

Łukasz Kopczyński

Research & Development Manager
Soft Communication
Telefon: +48 605 270 581
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.softcommunication.pl

 


 

Zaproszenie na Ogólnopolską Manifestację 10 września 2015 r. w Warszawie

 


 

Uzupełenienie kwalifikacji do wykonywania szczepień

UWAGA!!!!!

INFORMACJA DOTYCZĄCA KONIECZNOŚCI UZUPEŁNIENIA KWALIFIKACJI UPRAWNIAJĄCYCH DO PROWADZENIA SZCZEPIEŃ OCHRONNYCH

 

 

 

 

 

 


 

Oświadczenie NRPiP w sprawie rozmów z MZ

 


 

 

 

 

Bezpłatne szkolenia specjalizacyjne dla pielęgniarek z woj. śląskiego

BEZPŁATNE SZKOLENIA SPECJALIZACYJNE
DLA PIELĘGNIAREK
NA TERENIE WOJ. ŚLĄSKIEGO


Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Rzeszowie Spółka z o.o. -
Placówka Szkoleniowa w Krośnie, ogłasza nabór na szkolenia specjalizacyjne w następujących
dziedzinach:

  • Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki dla pielęgniarek
  • Pielęgniarstwo onkologiczne dla pielęgniarek
  • Pielęgniarstwo chirurgiczne dla pielęgniarek
  • Pielęgniarstwo geriatryczne dla pielęgniarek
  • Pielęgniarstwo operacyjne dla pielęgniarek
  • Pielęgniarstwo psychiatryczne dla pielęgniarek
  • Pielęgniarstwo pediatryczne dla pielęgniarek
  • Pielęgniarstwo zachowawcze dla pielęgniarek
  • Pielęgniarstwo kardiologiczne dla pielęgniarek

Szkolenia specjalizacyjne odbywać się będą na terenie województwa śląskiego z zakresu teorii jak
również praktyki i są całkowicie bezpłatne (finansowane ze środków ministerialnych).

 

Szczegóły w załączniku poniżej

 


 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok