43-300 Bielsko-BIała

ul. Warszawska 28 II p.

Tel: 33 822 81 11

FAX: 33 822 81 13

email:  boipip@boipip.org.pl

Jak dojechać?
Beskidzka Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Tel: 33 822 81 11 - FAX: 33 822 81 13

AHP Ustroń - Pielęgniarka/Pielęgniarz Oddziałowa/y w oddziale o profilu sanatoryjnym i komercyjnym

Grupa American Heart of Poland S.A. (AHP) to największa sieć oddziałów szpitalnych, specjalizujących się w leczeniu chorób układu sercowo – naczyniowego w Polsce. Założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHoP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe, Uzdrowisko Ustroń oraz Klinikę Weterynaryjną w Krakowie.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko: Pielęgniarka/Pielęgniarz Oddziałowa/y w oddziale o profilu sanatoryjnym i komercyjnym

Miejsce pracy: Ustroń

Obowiązki: Zarządzanie pracą podległego personelu. Ustalanie sposobu realizacji kompleksowej i ciągłej opieki pielęgniarskiej. Zaopatrywanie oddziału w sprzęt medyczny, leki, środki opatrunkowe, wyposażenie oddziału.

Wymagania: Kandydaci na w/w stanowisko winni posiadać kwalifikacje zgodne z: Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 10 lipca 2023 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami. Dobra organizacja pracy własnej. Odpowiedzialność. Uczciwość. Wysoka kultura osobista. Empatia. Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych.

Wymagane dokumenty:

- Podanie o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem.
- Dokumenty stwierdzające kwalifikacje zawodowe wymagane do zajmowania danego stanowiska.

- Opisany przez kandydata przebieg pracy zawodowej.
- Inne dokumenty, w szczególności potwierdzające dorobek i kwalifikacje zawodowe kandydata.

  Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji, dofinansowanie do szkoleń, kursów, konferencji i przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania klikając: Wyślij CV

Dane kontaktowe

Beskidzka Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych

43-300 Bielsko-Biała, ul. Warszawska 28

Tel: +48 33 822 81 11

FAX: +48 33 822 81 13

email: boipip@boipip.org.pl

Designed by Caleidoscope Software Services

Ok