43-300 Bielsko-BIała

ul. Warszawska 28 II p.

Tel: 33 822 81 11

FAX: 33 822 81 13

email:  boipip@boipip.org.pl

Jak dojechać?
Beskidzka Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Tel: 33 822 81 11 - FAX: 33 822 81 13

Urovita Złatna - pielęgniarki

Urovita sp. Z o.o. - Zakład Opiekuńczo Leczniczy „ Medicus” w Złatnej poszukuje pielęgniarek.

Umowa o pracę  / kontrakt /  lub umowa zlecenie.

Wysokość wynagrodzenia: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

·         Sprawowanie specjalistycznej opieki pielęgniarskiej

·         Postępowanie w oparciu o procedury i aktualną wiedzę

·         Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

Wymagania:

·         Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki

·         Mile widziany kurs opieki długoterminowej (ale nie wymagany)

Wymagania dodatkowe:

·         Umiejętność pracy z ludźmi

·         Odpowiedzialność

·         Kultura osobista

·         Cierpliwość

·         Empatia

Oferujemy

·         Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

·         Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

·         Możliwość rozwoju zawodowego

·         Wzajemna pomoc i wsparcie współpracowników

Wszystkie szczegóły związane z zatrudnieniem do uzgodnienia podczas spotkania

Kontakt: Kadry mgr  Aleksandra Marszałek telefon  33 864 70 06  lub 733 430 414 lub Przełożona pielęgniarek mgr Olga Smykal telefon 785 051 514.

Dane kontaktowe

Beskidzka Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych

43-300 Bielsko-Biała, ul. Warszawska 28

Tel: +48 33 822 81 11

FAX: +48 33 822 81 13

email: boipip@boipip.org.pl

Designed by Caleidoscope Software Services

Ok