43-300 Bielsko-BIała

ul. Warszawska 28 II p.

Tel: 33 822 81 11

FAX: 33 822 81 13

email:  boipip@boipip.org.pl

Jak dojechać?
Beskidzka Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Tel: 33 822 81 11 - FAX: 33 822 81 13

OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii B-B - pielęgniarka

OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii sp. z o.o.

OKULUS PLUS to jeden z wiodących, wysokospecjalistycznych ośrodków okulistycznych w kraju. Swoją działalność rozpoczął w 2002 roku na terenie miasta Bielska-Białej, a od września 2013 roku z powodzeniem prowadzi filię w Jaworznie. Swoim pacjentom oferuje pełną diagnostykę oraz leczenie laserowe i chirurgiczne chorób oczu w oparciu o zaawansowane technologie urządzeń medycznych. W swojej pracy łączymy to, co najlepsze dla nas i naszych pacjentów – pasje, kompetencje i przyjaźń współpracujących ze sobą ludzi z nowoczesną okulistyką. Zapraszamy do współpracy.

PIELĘGNIARKA

Miejsce pracy:

Specjalistyczna Poradnia Okulistyczna OKULUS PLUS w Bielsku Białej

przy ul. Górskiej 19

Region: śląskie

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie między innymi:

  • postępowanie zgodnie ze standardami medycznymi
  • opieka nad pacjentami w poradni
  • wykonywanie badań zleconych przez lekarza
  • obsługa urządzeń medycznych
  • ścisła współpraca i wykonywanie poleceń lekarza
  • obsługa systemu informatycznego- wprowadzanie danych
  • prowadzenie i przygotowywanie dokumentacji medycznej
  • kontrola nad utrzymaniem w należytym stanie wyposażenia medycznego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • dokument potwierdzający prawo wykonywania zawodu
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i środowiska Windows.
  • mile widziana umiejętność obsługi programu mMedica
  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole ludzi
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje pracownika
  • narzędzia niezbędne do pracy na wyżej wymienionym stanowisku
  • pracę na umowę zlecenie
  • wynagrodzenie do ustalenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Dane kontaktowe

Beskidzka Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych

43-300 Bielsko-Biała, ul. Warszawska 28

Tel: +48 33 822 81 11

FAX: +48 33 822 81 13

email: boipip@boipip.org.pl

Designed by Caleidoscope Software Services

Ok